KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

Foco alAire producciones: “theAUDITION" SALÓN ConTinenTaL

21.00
Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru
Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru Foto: archiv Foco alAire, publikováno s laskavým svolením souboru

Mezinárodně oceňované uskupení multi-talentovaných umělců, jehož projekty ozdobily už řadu světových festivalů předvádí pestrou festivalovou show, při které se budete smát, při které budete přemýšlet, a hlavně se budete skvěle bavit. 

 “theAUDITION" SALÓN ConTinenTaL je barvitá show plná života, skvělého humoru a pohybových a komediálních dovedností. Její kouzlo vychází z dokonalého pohybového a výrazového ztvárnění cizího hlasu, které se díky nepolevující preciznosti interpretů stává ztvárněním emocí, osobností a vztahů. Hlavní postavou je tedy Hlas a hlavním záměrem je znovunalezení jeho významu. “theAUDITION" SALÓN ConTinenTaL je zosobněním festivalové zábavy, hravosti a barevnosti, která se ale vůbec nevzdává pobídky k zamyšlení. Přijďte se bavit nad otázkou, co o nás říká náš vlastní hlas?

"Myšlenka, že tanec nás může všechny prostoupit dřív, než se zlo dnešního světa usídlí v srdci LOStheULTRAMARu." K. Mitchell Snow, Magazín Interdanza, č. 12

Foco alAire producciones (MEX)

Foco alAire producciones je nonkonformní mexické uskupení multižánrových umělců, které společně vedou dvě výrazné osobnosti, socioložka, spisovatelka a režisérka Marcela Sanchez Mota a Octavio Zeivy, který je od roku 2011 člen National Creators System (SNCA) FONCA. Do své rozmanité tvorby promítají společnou vášeň pro vizuální umění, kinematografii, fotografii, hudbu, literaturu a samozřejmě pro divadlo. Marcela a Octavio spolu s celým souborem vyzývají k hravosti, ironii a k zpochybňování sama sebe i ostatních a vyjadřují přesvědčení, že teorie a praxe jsou neoddělitelné, že fyzično postrádá smysl bez základního intelektuálního obsahu. 

Podpora: