KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

Bachtale Kale Phrala: Urban Folklore

18.00
Bachtale Kale Phrala
Vahe Bachtale Kale Phrala J.K. Sanchez

Bachtale Kale Phrala je zpěv a tanec. Je to čirá radost z pohybu a osobitého stylu, kdy je každý tanečník sám o sobě unikátem ve svém oboru. Budete zatažení do světa street dance v neobvyklé podobě.

Představení street dance plné jak funkových a soulových rytmů, tak společenských tanců z Ameriky 60. až 90. let. Je to vášnivá podívaná, kdy hra jako taková a radost z pohybu jsou základním elementem celého představení. Čtyři členové BKP předvedou zábavnou a dynamickou show upravenou na míru pro prostor Pivovarského dvoru.

Místo: Pivovarský dvůr

 

Bachtale Kale Phrala

Romsko-Arménska taneční skupina zabývající se afroamerickými společenskými tanci 70. a 80. let. Propojením jejich rodných folklórních rytmů a zvyků vytváří svůj vlastní pohled na funkové a soulové tance. 

 Vahe „Wahe“ Akopjan

Jeden z nejúspěšnějších českých urban tanečníků, lektor a choreograf urban styles. Jako tanečník spolupracoval s KRS One, Big Daddy Kane, 50 Cent. Je vítězem na mezinárodním meetingu SDK 2016 v House Dance a finalista Juste Debout 2008, 2017, 2018. Scénárista, odborný dozor a jeden z tvůrců osmi dílného edukativního pořadu StreetStarDance, který vznikl ve spolupráci s Českou Televizi. Spolu s J.K Sanchezem vytvořil Projekt The Clowns. Je zakládajícím členem kreativního uskupeni "Team diVize”. 

J.K. Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, DJ. Mezinárodní taneční lektor (Japonsko, Hong Kong, Rusko, Urkaina, Francie atd), začínající herec: oceněn jako “best actor” na filmovém festivalu 48 Hour Film Project. Role v připravovaných filmech a seriálech: Psanci, Darlings, Poslední Vánoce. Na stream.cz má svůj vlastní pořad: Streamsteps, spolu s Wahe Akopjanem tvoří komediální tanečně-divadelní dvojici: The Clowns.

 

Na KoresponDance Wahe přiveze nejen své vystoupení s BKP a osobitý program sobotní párty, ale uvede také sérii improvizací spojených s krátkými workshopy spolu s DJ Sanchez na Piláku.