KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

KoresponDance párty

22.30
J. K. Sanchez
Vahe

Sobotní festivalový program zdaleka nekončí posledním představením. Pokračujeme KoresponDance party jejíž tempo bude diktovat tanečník, choreograf, herec a hlavně skvělý DJ J.K.Sanchez spolu s choreografem a tanečníkem Vahe „Wahe“ Akopjanem. Umělci, producenti, produkce a hlavně Vy, diváci festivalu, to budou hlavní hvězdy festivalové párty. Přijďte se s námi bavit, slavit a tančit za doprovodu skvělé hudby v nádherném zámeckém areálu.

J.K. Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, DJ. Mezinárodní taneční lektor (Japonsko, Hong Kong, Rusko, Urkaina, Francie atd), začínající herec: oceněn jako “best actor” na filmovém festivalu 48 Hour Film Project. Role v připravovaných filmech a seriálech: Psanci, Darlings, Poslední Vánoce. Na stream.cz má svůj vlastní pořad: Streamsteps, spolu s Wahe Akopjanem tvoří komediální tanečně-divadelní dvojici: The Clowns.

Vahe „Wahe“ Akopjan

Jeden z nejúspěšnějších českých urban tanečníků, lektor a choreograf urban styles. Jako tanečník spolupracoval s KRS One, Big Daddy Kane, 50 Cent. Je vítězem na mezinárodním meetingu SDK 2016 v House Dance a finalista Juste Debout 2008, 2017, 2018. Scénárista, odborný dozor a jeden z tvůrců osmi dílného edukativního pořadu StreetStarDance, který vznikl ve spolupráci s Českou Televizi. Spolu s J.K Sanchezem vytvořil Projekt The Clowns. Je zakládajícím členem kreativního uskupeni "Team diVize”.