KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

Wahe & DJ Sanchez na Piláku

14.00
Vahe
J.K.Sanchez

Nechte se vtáhnout do osobitého tanečního stylu souboru BKP a jeho dvou věhlasných členů Wahe Akopjana a DJ Sancheze!!!

Jeden z nejúspěšnějších českých urban tanečníků Vahe „Wahe“ Akopjan spolu s fenoménem DJ Sanchez  každý den od pondělí do čtvrtka naplní Pilák ukázkou ze svého umění.  Kdo bude chtít, může se k nim přidat. Wahe totiž není jenom skvělý umělec, ale také úspěšný lektor, který po performanci povede krátký workshop. Přijďte se podívat na jejich skvělé výstupy a pokud budete mít chuť, zkuste si s BKP zatancovat. Tato pravidelná setkání jsou otevřená všem zájemcům a proběhnou v amfiteatru na Piláku od pondělí 9.7. do úterý 10.7. od 14 hodin. 

Ve čtvrtek 12. 7. pak proběhne malá ukázka na Náměstí republiky a to ve 12, 13 a 14 hodin. 

Vahe „Wahe“ Akopjan

Jeden z nejúspěšnějších českých urban tanečníků, lektor a choreograf urban styles. Jako tanečník spolupracoval s KRS One, Big Daddy Kane, 50 Cent. Je vítězem na mezinárodním meetingu SDK 2016 v House Dance a finalista Juste Debout 2008, 2017, 2018. Scénárista, odborný dozor a jeden z tvůrců osmi dílného edukativního pořadu StreetStarDance, který vznikl ve spolupráci s Českou Televizi. Spolu s J.K Sanchezem vytvořil Projekt The Clowns. Je zakládajícím členem kreativního uskupeni "Team diVize”. 

 Na KoresponDance Wahe přiveze nejen své vystoupení s BKP a osobitý program sobotní párty, ale uvede také sérii improvizací spojených s krátkými workshopy spolu s DJ Sanchez na Piláku. 

J.K. Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, DJ. Mezinárodní taneční lektor (Japonsko, Hong Kong, Rusko, Urkaina, Francie atd), začínající herec: oceněn jako “best actor” na filmovém festivalu 48 Hour Film Project. Role v připravovaných filmech a seriálech: Psanci, Darlings, Poslední Vánoce. Na stream.cz má svůj vlastní pořad: Streamsteps, spolu s Wahe Akopjanem tvoří komediální tanečně-divadelní dvojici: The Clowns.