KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

KoresponDance Battle

14.00
KoresponDance battle 2020

KoresponDance Battle opět v Praze!!!

KoresponDance ve spolupráci s Kristiánem Mensou uvádí skvělou podívanou – pravý taneční battle (souboj), na který se sjedou tanečníci z různých koutů republiky i Evropy. 

Battle bude probíhat v kategorii Open Styles, to znamená, že jakýkoliv taneční styl a umělecký projev jsou vítané. O hudbu a pestré melodie se postará DJ a do poroty zasedne například ředitelka festivalu Marie Kinsky.

Battle rozpohybuje zahradu karlínské Invalidovny a bude nejen skvělým zážitkem pro účastníky, ale i barvitou a živou show pro návštěvníky. 

Zájemci o aktivní účast v battlu najdou podrobnosti ve Facebookové události, kterou brzy zveřejníme.

Diváci mají vstup zdarma a není třeba se nikde registrovat, přicházejte a odcházejte kdykoliv během odpoledne ;-) Bar Studia ALTA bude otevřen!

Adresa konání KoresponDance Praha:

Studo ALTA – Invalidovna
Západní křídlo Invalidovny
Sokolovská 136/24
186 00 Praha 8-Karlín

Po týdnech v izolaci je čas se opět sejít a oslavit radosti života skrz tanec a hudbu!

J. K. Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, DJ. Mezinárodní taneční lektor (Japonsko, Hong Kong, Rusko, Urkaina, Francie atd), začínající herec: oceněn jako “best actor” na filmovém festivalu 48 Hour Film Project. Role v připravovaných filmech a seriálech: Psanci, Darlings, Poslední Vánoce. Na stream.cz má svůj vlastní pořad: Streamsteps, spolu s Wahe Akopjanem tvoří komediální tanečně-divadelní dvojici: The Clowns.