EN

Program

Čtvrtek 24. 6. 2021, Praha
Workshop: House Dance
12.30
KoresponDance Battle; 1. část
14.00
Eva Urbanová: The Essence
15.30
Etta Ermini Dance Theatre: OQDA
16.30
KoresponDance Battle
17.30
Eva Urbanová: The Essence
19.30
Etta Ermini Dance Theatre: OQDA
20.00
People – Power – Partnership
20.00
13. - 15. 7. 2021
KoresponDance in the City
překvapení v ulicích
Pátek 16. 7. 2021, Žďár nad Sázavou
Gracie & Cristian: FLING
páteční růžový festival 17.45
Benjamin Richter: TAKTiL
páteční růžový festival 17.45
James Batchelor: HYPERSPACE
páteční růžový festival 17.45
Potpourri & Žďaráček: ŽďárUrban
páteční růžový festival 17.45
The Manuscha
páteční růžový festival 17.45
Jana Bitterová & Ian Biscoe: Collectron
páteční růžový festival 17.45
Master Class: Párová akrobacie
14.30
Představení dětí z Tvořivého tábora
16.30
Letní taneční kino: Landscape
21.30
Sobota 17. 7. 2021, Žďár nad Sázavou
Workshop: House Dance
11.00
Workshop: Marocká akrobacie
11.00
Mater Class: Tělo v prostoru
11.00
Gracie & Cristian: FLING
sobotní růžový festival 12.45
Benjamin Richter: TAKTiL
sobotní růžový festival 12.45
James Batchelor: HYPERSPACE
sobotní růžový festival 12.45
Potpourri & Žďaráček: ŽďárUrban
sobotní růžový festival 12.45
The Manuscha
sobotní růžový festival 12.45
Jana Bitterová & Ian Biscoe: Collectron
sobotní růžový festival 12.45
Etta Ermini Dance Theatre: OQDA
sobotní modrý festival 17.45
Ferst Dadler není sám
sobotní modrý festival 17.45
Asterions Hus: Alenka v říši divů
sobotní modrý festival 17.45
Potpourri & Žďaráček: ŽďárUrban
sobotní modrý festival 17.45
Drama Jazz Band
sobotní modrý festival 17.45
Jana Bitterová & Ian Biscoe: Collectron
sobotní modrý festival 17.45
Workshop: Papír v pohybu, pohyb v papíru
16.00
Letní taneční kino: Human and Place
21.30
Neděle 18. 7. 2021, Žďár nad Sázavou
Workshop: Hula hoop pro děti
11.00
Workshop: Marocká akrobacie
11.00
Master Class: Naladění na pohyb
11.00
Etta Ermini Dance Theatre: OQDA
nedělní modrý festival 14.45
Ferst Dadler není sám
nedělní modrý festival 14.45
Asterions Hus: Alenka v říši divů
nedělní modrý festival 14.45
Potpourri & Žďaráček: ŽďárUrban
nedělní modrý festival 14.45
Free Balkan Quintet
nedělní modrý festival 14.45
Workshop: Umění stojky
13.00
Škola tančí
13.30